На Тернопільщині власники іномарки та вантажівки стали жертвами автозлодіїв

Власники іномарки та вантажівки потрапили під пильне око автозлодіїв минулої доби. Обидва злековажили та втратили чималі гроші і майно.

Всього на декілька хвилин залишив незачиненим на вулиці Кременця авто «Опель» його власник, а повернувшись, виявив пропажу ноутбука. Чоловік припаркував транспорт  поблизу торгового кіоску, однак злодіям вистачило часу, аби викрасти техніку.

Така ж неприємність спіткала мешканця Чернівецької області. Він залишив вантажівку «МАН» біля магазину з автотоварами, що на вулиці Микулинецька у Тернополі. Однак злегковажив і зайшов до крамниці не зачинивши авто. Під сидінням в машині чоловік залишив чималу суму готівки яку отримав за проданий товар. 53 тисячі гривень привласнив невідомий злодій.

Водії, не провокуйте автозлодіїв! Цінні речі в салоні – це спокуса для злодіїв. Варто лише гадати, хто вам попадеться – аматор чи професіонал,бо ж тоді до крадіжки ще й додасться пошкоджене скло автівки. Не залишайте нічого цінного в салоні навіть на декілька хвилин. Сумка, барсетка, гаманець, мобільний, планшети та інші ґаджети – усе це крадуть за лічені хвилини. Не легковажте та зачиняйте транспорт, навіть якщо покидаєте його на декілька хвилин. Особливо слід остерігатися водіям-експедиторам, які перевозять товар. Злодіям відомо, що ті часто перевозять в салоні чимало готівки, яку отримують за доставку, тож покидаючи машину не залишайте чималі суми навіть у сховках, побережіть майно, авто та власні нерви.

Тернопільщина вантажівка злодії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі