• Головна
  • На Тернопільщині за «кришування» розбишаки оштрафували дільничого інспектора
13:30, 23 травня 2012 р.

На Тернопільщині за «кришування» розбишаки оштрафували дільничого інспектора

Постановою Збаразького районного суду визнано винним за вчинення корупційного правопорушення, передбаченого ч.1ст.172-2 КУпАП, дільничного інспектора одного з райвідділів внутрішніх справ та накладено стягнення у вигляді 2000 грн. штрафу з конфіскацією неправомірної вигоди.

Встановлено, що міліціонер одержав від громадянина неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в сумі 600 грн. за непритягнення останнього до відповідальності за спричинення іншому громадянину тілесних ушкоджень.

Законність рішення місцевого суду підтверджена апеляційним судом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
Оголошення
live comments feed...