Тернополяни продали аферистам товар без грошей

У таку халепу потрапили одразу двоє мешканців райцентру Бережани. Спритні шахраї обдурили їх та заволоділи комп’ютерною технікою.

Обидва парубки розмістили оголошення на сумнозвісному сайті «ОЛХ». 20-річний бережанчанин продавав системний блок. 24 грудня до нього зателефонував покупець.

Домовилися зустрітися, аби чоловік міг оглянути комп’ютер. Вже при зустрічі незнайомець вирішив одразу забрати товар, а гроші перевести на банківську картку. СМС-повідомлення про оплату семи з половиню тисяч гривень надійшло через декілька хвилин. Продавець спокійно віддав ноутбук до рук зловмисника. Лише при спробі зняти готівку в банкоматі зрозумів, що став жертвою шахрайства. Обіцяних грошей на картці не виявив.

Вже наступного дня аферисти обманули іншого жителя райцентру. 19-річний продавець у такий же спосіб втратив ноутбук, який цінив у понад 5 тисяч гривень.

Хлопці звернулися з заявами до поліції. Як з’ясувалося, до потерпілих телефонували з одного номеру, однак за товаром приходили різні покупці. Не помітили хлопці і того факту, що смс про надходження коштів прийшло не з банківського айбоксу, а з телефону афериста.

Правоохоронці вкотре застерігають краян бути дуже обачними у торгах дороговартісними речами. Не довіряйте незнайомцям - спочатку добре перевірте, чи надійшли кошти на рахунок, а лише тоді віддавайте до рук покупців товар! Торгуючи чи купуючи у мережі, оплачуйте товар накладеним платежем і не надавайте потенційними покупцям будь-які конфіденційні дані.

Тернопіль аферисти інтернет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі