На Тернопіллі вандали вже розпочали «святкування» нового року

Зокрема, у Шумську невідомі познущалися над головною ялинкою міста.

Про це Тернополянам повідомляють у Шумській об’єднаній територіальній громаді. Замість атмосфери свята – зірвані іграшки на міській ялинці, понищені гірлянди на аптеці та магазинах підприємців.

«Коли розпочинаються свята, міська рада намагається скрасити ці дні для жителів громади, для її гостей. Часто вислуховує зауваження, претензії, але, по мірі своїх фінансових можливостей, намагається зробити усе можливе, аби настрій людям підіймали новорічні вогні, прикрашена ялинка, долучаються до цього підприємці, самі мешканці.

Цьогоріч новорічна красуня прикрашена раніше, і святкові вогні урочисто запалили разом з дітками на день Святого Миколая. Але цієї п’ятниці хтось теж вирішив розважитися – на ялинці позривали іграшки, гірлянди на аптеці, що навпроти, на інших об’єктах», - йдеться на сайті міськради Шумська.

Відомо, що вже є відповідні звернення у поліцію. Правоохоронці обіцяють докласти максимум зусиль для того, щоб винних знайти і покарати, а якщо це зробили підлітки, то їхні батьки повинні будуть відкупити прикраси і власноруч чіплятимуть їх. Бо як інакше достукатися до байдужих сердець?

Тернопільщина вандали ялинка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі