• Головна
  • У міській раді відповіли на петицію щодо капітального ремонту дороги на вулиці Яреми
13:30, 27 грудня 2016 р.

У міській раді відповіли на петицію щодо капітального ремонту дороги на вулиці Яреми

Станом на сьогодні, 27 грудня, завершують проектно-кошториснку документацію щодо облаштування розворотного майданчика громадського транспорту по вул. Яреми.

Про це йдеться у відповіді на одну петицій на сайті єдиної системи місцевих петицій, інформує 0352.ua. 

Заступник міського голови В.Стемковський запевнив, що в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології у 2017 році планують включити у список з капітального ремонту облаштування розворотного майданчика громадського транспорту по вул. Яреми. Станом на сьогодні завершується проектно-кошторисна документація.

Виконання робіт з поточного ремонту вул. Яреми заплановано виконати при сприятливих погодних умовах на початку 2017 року. Від вул. В. Великого до житлового будинку за адресою вул. Яреми,16, планують прокласти щебеневе покриття з добавленням нового матеріалу так, як дана ділянка проїзду підпадає під забудову багатоповерховими житловими будинками.

Нагадаємо, що петиція набрала 312 підписів тернополян із 300 необхідних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція_ремонт_вулиці_Яреми

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 серпня ТЦК заберуть на службу 4 категорії людей першочергово, названо перелік професій": мобілізація та повістки
"Пенсії в Україні перерахували": озвучено новий розмір виплат для українських пенсіонерів
Завтра дощ рине холодними потоками води на більшість областей, град вперіщить прямо по автомобілях: іде злива і гроза
Через приїзд співака Віталія Козловського в Агроленд траса біля Тернополя була запаркована на кілометри (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...