У Тернополі встановили незвичний пам’ятний знак загиблим захисникам України (фото)

На першому поверсі Тернопільської обласної ради сьогодні, 27 грудня, відкрили пам’ятний знак загиблим захисникам України.

Замість звичного для меморіальних таблиць каменю обрали сенсорний екран. Гравіювання з іменами замінили базою даних.

Так, за допомогою дотиків до екрану кожен охочий може переглянути імена, фотографії та відомості з біографій загиблих під час проведення на Сході України антитерористичної операції воїнів із Тернопільщини та Героїв Небесної сотні. Загалом внесли досьє на 87 людей.

«Коли створювали цей пам’ятний знак, ми консультувалися з громадськістю, колегами, військовими. Тут всі прізвища загиблих станом на кінець літа», - коментує БезТабу начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій і національностей Тернопільської облдержадміністрації Ігор Кульчицький.

У Тернополі встановили незвичний пам’ятний знак загиблим захисникам України (фото), фото-1 У Тернополі встановили незвичний пам’ятний знак загиблим захисникам України (фото), фото-2 У Тернополі встановили незвичний пам’ятний знак загиблим захисникам України (фото), фото-3

Долучатись до розширення відомої інформації про героїв просять представників громадських організацій, дослідників, військових та усіх небайдужих. Матеріали чекають в управлінні з питань внутрішньої політики, релігій і національностей Тернопільської облдержадміністрації. Тел.: (0352) 52 22 25, (0352) 52 04 98, (0352) 52 22 52.

Як відомо, подібний пам’ятний знак відкрили у 2015 році в Марійському духовному центрі, що в селі Зарваниця на Теребовлянщині.

Тернопіль герої пам`ятник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі