• Головна
  • У Тернополі автозлодії викрали з транспорту десятки тисяч гривень
11:15, 28 грудня 2016 р.

У Тернополі автозлодії викрали з транспорту десятки тисяч гривень

Застереження не залишати цінне майно та гроші у салонах авто не діють. Власники автотранспорту продовжують нехтувати такими порадами та втрачають чималі кошти.

В чималу халепу потрапив мешканець Львівщини. Чоловік приїхав до обласного центру придбати запчастини. Допоки з продавцем на ринку оглядали товар, злодії викрали з автомобіля «Мерседес Спринтер» усі гроші – 67 тисяч гривень. Автівка залишилися неушкодженою, тож найімовірніше злодії відімкнули замки спеціальним пристроєм.
Потрапив до рук автозлодія і дороговартісний планшет вартістю 22 тисячі гривень. Його безпечний тернополянин власник «Тойота Ленкрузер» залишив на сидінні іномарки поблизу торгового закладу. Чим одразу і скористалися злодії.

Пошкоджений транспорт та відсутність магнітоли і відео реєстратора виявив уранці ще один мешканець обласного центру. Злодії вибили вікно та викрали усе цінне.

Правоохоронці вкотре застерігають краян не нехтувати елементарними правилами безпеки. Не надійтеся на замкнені двері, автосигналку. Злодія не спинять ці системи захисту. Через розбите скло з салону за декілька хвилин злодій-аматор зможе витягти усе цінне, а професіонал відімкне замок. Будьте обачними!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #автозлодії #крадіжка
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
Оголошення