• Головна
  • Тернополян просять долучитися до акції "Карітасу" "Різдвяна свічка"
15:15, 28 грудня 2016 р.

Тернополян просять долучитися до акції "Карітасу" "Різдвяна свічка"

Різдво Ісуса Христа – є найголовнішою та переломною подією в усій історії людства. Поява зірки над Вифлеємом ознаменувала початок нової доби усіх людей та народів. Христос прийшов, щоб принести «Добру новину бідним, звіщати полоненим звільнення, сліпим прозріння, випустити пригноблення на волю, оповістити рік Господній сприятливий» (Лк. 4.18-19).

З 2001р. «Карітас-Тернопіль» та усі Архиєпархії та екзархати УГКЦ проводять Всеукраїнську акцію «Різдвяна свічка». Ініціатором акції є МБФ «Карітас України». Гасло цьогорічної акції «Вогник надії і добра».

Головною метою акції є збір благодійних пожертв для допомоги сім’ям які опинилися в скрутних життєвих обставинах, дітям-сиротам, для потреб «Благодійної їдальні» (для потребуючих, які отримують щоденні гарячі обіди) і внутрішньо-переміщеним особам зі Сходу.

Щиро віримо, що Різдво ГНІХ допоможе нам стати більш добрішими, а різдвяна свічка перетвориться на джерело людського тепла на цілий рік.

Тернополян просять долучитися до акції "Карітасу" "Різдвяна свічка", фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РіздвянасвічкаКарітас

Коментарі

ТОП новини
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...