На Тернопільщині в лікарні з`явився апарат для зварювання живих тканин

Перебуваючи з візитом у Теребовлянській центральній районній лікарні, голова РДА Юрій Ништа спільно із головою районної ради Ігорем Смільським зустрівся з персоналом хірургічного відділення райлікарні, обговорив нагальні потреби закладу охорони здоров’я та в урочистій обстановці вручив новий медичний апарат на суму 95 тисяч гривень для зварювання живих тканин.

Він дасть можливість значно скоротити термін перебування хворого в лікувальному закладі.

Як зазначає лікар-хірург центральної районної лікарні Орест Мельник, особливістю цього апарату є те, що він призначений для проведення всіх видів оперативних втручань (хірургічні, травматологічні, гінекологічні та лор-операції). А головне – зменшується омертвіння живих тканин під час процесу їх зварювання.

За словами головного лікаря Михайла Никеруя, закуплений апарат для зварювання живих тканин – єдиний в області. Жодна лікарня нашого краю не може похвалитися, що має такий до послуг пацієнтів. Також Михайло Степанович поділився з представниками влади планами про подальше покращення матеріальної бази лікарні.

Юрій Ништа в свою чергу зауважив, що інвестиції в технології мотивують персонал та є суттєвим кроком вперед у розвитку установи. Окрім того, Юрій Михайлович високо оцінив роботу керівництва райлікарні в напрямку оснащення сучасною апаратурою, проведення євроремонтів у приміщенні, кадрової політики, створення усіх зручностей для пацієнтів та працівників медичної установи. "Все це разом допоможе покращити обслуговування пацієнтів лікарні та полегшить роботу медичного персоналу», - наголосив він.

«Ви прекрасно розумієте вимоги сьогодення: пацієнти будуть іти туди, де надаються швидкі, а головне якісні медичні послуги», - зазначив керівник райдержадміністрації, а відтак побажав працювати в цьому ж напрямку та не сповільнювати взятого темпу в роботі.

Після зустрічі із медиками хірургічного відділення Юрій Ништа та Ігор Смільський оглянули хід завершальних ремонтних робіт у пологовому та травматологічному відділеннях. Як запевнив головлікар медичного закладу, оновлені після капітального ремонту вони будуть відкриті найближчим часом.

Зауважимо, що Теребовлянська центральна районна йде в ногу з часом. Тут проводять складні операції. Лише за 2016 рік проведено більше 60 лапароскопічних операцій з видалення жовчевого міхура.

Тернопільщина лікарня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі