![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
09:00, 3 січня 2017 р.
Тернополянам доведеться заплатити штраф за вигул собаки без намордника
Саме такі санкції згідно статті 154 КУаАП будуть застосовувати працівники поліції до власників чотирилапих. Усіх собак в громадських місцях слід вигулювати лише зі спеціальною амуніцією.
До правоохоронців неодноразово надходили скарги від мешканців обласного центру про порушення щодо вигулу собак. Люди скаржилися, що власники тварин легковажать безпекою в першу чергу дітей, гуляючи з чотирилапими навіть без повідка. Часто - це середні та великі собаки бійцівської породи, які напавши, можуть сильно скалічити людину.
Аби застерегти усіх власників собак, правоохоронці провели профілактичний рейд парком «Топільче» у Тернополі. З відвідувачами, які гуляли з тваринами, поліцейські провели профілактичні бесіди та застерегли про накладання штрафних санкцій. На одного з власників собак, який привів тварину в парк без намордника, дільничні інспектори склали адміністративний протокол.
Подібні заходи правоохоронці проводитимуть і надалі та нагадують, що заборонено приводити собак в приміщення магазинів, кафе (крім спеціалізованих магазинів для тварин) і на дитячі майданчики, вигулювати собак без повідків і намордників, а також вигулювати собак, породи яких віднесені до небезпечних для людей, особами, яким не виповнилося 16 років. За це передбачені штрафні санкції в розмірі від 17 до 425 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:46, 25 липня
12:08, 16 липня
45
10:57, 23 липня
33
live comments feed...