• Головна
  • До 15 серпня тернопільські школи будуть забезпечені підручниками
15:00, 27 травня 2012 р.

До 15 серпня тернопільські школи будуть забезпечені підручниками

У Міносвіти запевняють, що вчасно забезпечать першокласників підручниками. До 15 серпня поточного року всі школи матимуть підручниками для учнів 1 класу.

- Вперше за роки незалежності України державне фінансування підручників для цієї ланки освіти здійснено в березні, що дасть змогу видати та вчасно забезпечити підручниками учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів, - повідомив Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод.

У Міністерстві освіти повідомляють, що у 2012 році передбачено максимальне фінансування програми видання навчальної літератури – 223,2 млн. грн., що дозволить забезпечити підручниками учнів 1 та 2 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть навчатися за новими програмами, а також здійснити додаткове видання підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів,  пише osvita.ua

За рахунок збільшення коштів у державному бюджеті на видання навчальної літератури стало можливим видання підручників з випереджувальним терміном – заздалегідь до початку навчального року та загальним накладом із розрахунку 120 % від контингенту учнів, що має позитивно вплинути на якісну підготовку до нового навчального року на відповідних етапах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
Оголошення
live comments feed...