![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:45, 12 січня 2017 р.
Скільки тернополяни давали грошей колядникам на різдвяні свята?
Опитування опублікували у спільноті "Від Тарнополя до Тернополя". Загалом у опитуванні взяли участь близько 6 тис. мешканців.
Серед відповідів у опитуванні було кілька варіантів, адже на свята тернополяни давали за коляду різні суми грошей.
Найбільше користувачів віддали свій голос за відповідь "10 гривень" - 980 чоловік, на другому місці відповідь "20 гривень" - 854, на третьому місці опинився варіант відповіді "не приходили колядники", таких тернополян виявилось аж 791 особа. Окрім цього 656 користувачів зазначили, що зовсім не пускали колядників на поріг хати. Серед опитуваних були й такі, які віддали колядникам понад 100 гривень. За цю відповідь проголосувало 368 тернополян. Про те, були й такі мешканці, які віддавали за коляду по 5 гривень - 489 осіб.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...