• Головна
  • Тернополяни скаржаться на затоплені підвали і відсирілі стіни (відео)
10:00, 25 січня 2017 р.

Тернополяни скаржаться на затоплені підвали і відсирілі стіни (відео)

На затоплені підвали і відсирілі стіни скаржаться мешканці будинку №18 на вулиці Київській. Такі аварії в себе називають постійними – лише за минулі два тижні затоплення ставалися вже двічі. Комунальники в свою чергу наслідки поломок ліквідовують та говорять про потребу у встановленні там нових каналізаційних труб.

Без гумових чобіт у підвали будинку вісімнадцять, що на вулиці Київській, не зайти, скаржаться мешканці. Розповідають, останнім часом їх все частіше затоплює. Люди бояться, що така ситуація може призвести до руйнування будинку, повідомляє тв4.

Через постійні затоплення підвалів у мешканців будинку понищилось майно. Деякі з них, вже нічого там не зберігають, кажуть – ризиковано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #підвал #підтоплення
ТОП новини
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення