Топ-5 порад тим, хто планує інвестувати кошти у житлову нерухомість

Довіра українців до банківських депозитів поступово зменшується, тому громадяни шукають альтернативні способи для збереження та примноження заощаджень. Один з таких варіантів – інвестиції у житлову нерухомість. Це надійно, але може бути не так просто, як здається. Втім, експерти дають п’ять корисних порад.

1. Правильний населений пункт
Щоб вашу квартиру можна було без проблем здавати орендарям чи продати у майбутньому, вона повинна знаходитись у правильному місті. Експерти радять обирати велике місто, наприклад, Київ чи Харків. Не менш привабливою для інвестицій є Одеса, важливою перевагою якої є близькість моря. Можна зробити ставку на Західну Україну і купити елітне житло в новобудовах Львова, популярність якого зростає з кожним роком. У базі ЛУН.ua за посиланням ви знайдете повний каталог новобудов у різних містах України і зможете вибрати оптимальний варіант для себе.

2. Ідеальне розташування
При виборі житла для інвестицій важливо не лише місто, але і його район. Якщо ви плануєте здавати квартиру в оренду на тривалий термін, вибирайте спальний район зі зручним транспортним сполученням і розвиненою інфраструктурою. Для тих, хто робить ставку на подобову оренду, краще підходять центральні райони міста. 

3. Квартира у новобудові
Популярність житла на вторинному ринку з кожним роком зменшується, натомість громадяни віддають перевагу новобудовам. Недивно, що в якості інвестицій експерти радять купувати нову квартиру від забудовника. Таке житло потребує додаткових витрат, якщо ви плануєте шукати квартирантів, однак продати його у майбутньому буде значно легше.

4. Вигідна ціна
Найкраща інвестиція – купівля квартири за максимально вигідною ціною. Експерти радять обирати житлові комплекси на початковому етапі будівництва, коли вартість квадратного метра від забудовника є найнижчою. Головне завдання при цьому – обрати надійну будівельну компанію, яка має чималий досвід і достатню кількість успішно завершених проектів.

5. Юридична консультація
Експерти наголошують – неважливо, з якою метою ви купуєте житло, варто отримати консультацію професійного юриста. Спеціаліст перевірить усі документи, зможе підтвердити законність забудови (якщо мова йде про новий будинок), допоможе грамотно скласти договір купівлі-продажу і супроводжуватиме кожний етап угоди, позбавляючи вас будь-яких проблем.

недвижимость
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі