
10:00, 27 січня 2017 р.
Тернополяни в шоці від того, що тротуари міста перетворилися на ковзанку
Депутатів Тернополя закликали контролювати якість роботи комунальних служб, яким виділяються кошти з міського бюджету.
Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав начальник обласного управління з питань фізичної культури і спорту ТОДА Віктор Мацикур.
«Вибачте, що "завалив горизонт", фотографи мене пробачать, але мені просто цікаво якою дорогою ходять на роботу депутати, що так піклувались про округ перед виборами, але знову 100 - метрова ковзанка до 29 і 28 шкіл виблискує у всій красі (фото не передає це суцільне "скло"). Я не пропоную їм власноручно розкидати шлак, піднімати мешканців будинків, щоб ті бігли в магазин за сіллю, але якось дивно не зробити дзвінок у комунальне підприємство, для якого ВИ виділяєте на ВАШІЙ сесії НАШІ гроші», – написав учора Мацикур під опублікованою фотографією.
Згодом додав, що чимало школярів ідуть до школи цим слизьким травмонебезпечним тротуаром через те, що комунальники не виконали своєї роботи.
Власне, учора тернополяни масово скаржилися на стан тротуарів і називали Тернопіль містом-ковзанкою.
А Олег Синовець навіть зняв відео, на якому продемонстрував, що на тернопільських троутарах можна з’їхати не гірше, ніж у Буковелі.
В коментарі до допису Віктора Мацикура тернополяни зазначають, що слизька бруківка під час ожеледиці вже стала в Тернополі звичним явищем.
Тоді як в Європі комунальні служби працюють в такий період в посиленому режимі, пише Іна Фатєєва.
«Наші люди просто привикли жити в недоглянутому місті і не зважати на речі які в результаті можуть спровокувати їх влетіти в неабияку копійку потім у лікарні.
Наведу приклад. В Німеччині комунальники відстежують кожні 2 години температуру повітря, вологість і опади аби вчасно зреагувати на можливі наслідки. Температура що коливається від -2 до 2 градусів є найбільш небезпечною, тому як дуже швидко відлига перетворюється в отаке от скло на дорогах та тротуарах. В такі дні комунальники зреаговують водночас з спадом градусів до мінусу і розсилають працівників одразу ж по місту, щоб посипати небезпечні ділянки. Можу розказувати ще багато. Суть в тому, що в Україні не налагоджена система роботи комунальних служб, що і являється підводним каменем з усіма витікаючими. Шкода, що ніхто так і не береться до врегулювання, бо "моя хата скраю...", – написала жінка.
Управління ЖКГ наразі усі скарги тернополян, оприлюднені у соцмережах та в місцевих ЗМІ, банально проігнорувало.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...