• Головна
  • Громадський активіст запевняє, що не торкався п’яного чиновника, який намагався спровокувати конфлікт
12:00, 27 січня 2017 р.

Громадський активіст запевняє, що не торкався п’яного чиновника, який намагався спровокувати конфлікт

Учора на Тернопільщині представники влади організувлаи зустріч на Новодністровській ГЕС, в ході якої хотіли запевнити представників сіл Тернопільщині у тому, що ідея незаконного будівництва ГЕС  в Дністровському каньйоні насправді є чудовою і дуже благою.

Втім, дана зустріч очікуваного результату не принесла, навпаки, спричинила черговий резонансний скандал. За даними активістів, один з голів РДА приїхав на зустріч нетверезим, при цьому намагався спровокувати конфлікт з місцевим гуру туризму Борисом Горою.

Усі деталі інциденту Борис Гора описав на своїй сторінці в Фейсбуці. При цьому запевнив, що сутички з чиновником не було.

"Коли ми другий раз вийшли з буса, то від місцевих організаторів зустрічі була пропозиція зробити групове фото, де мене вже організатори запам'ятали з першого ж виходу тому і запросили в першому ж ряду разом з ними. Коли поперед мене по приколу стало оте в синій куртці, я його КУЛЬТУРНО відсторонив, воно повернуло і від нього був сморід алкоголю і я з огидою сказав , шо ВІД НЬОГО СМЕРДИТЬ, бейжика і тавра на ньому не було. Троха згодом він мені розказав тупенький анекдот про позитивну горілку, Я на нього ПРОСТО ПОДИВИВСЯ. Він мені відказав, троха з агресією, типу я не мився від мене непахне, я йому сказав куди понюхати. Ніякої шарпанини не було. Я спитав як його звати, він почав відходити, де його КУЛЬТУРНО ПЕРЕСТРІВ Іван Ковалик, який КУЛЬТУРНО представився і також запропонував йому, на шо оте в синій куртці почало агресувати, і так і не представившись пішло гет. І все, ми пішли далі.

По ходу екскурсії, всплило ще одне п'яне, оте шо відмічене як Прокоп Ігор голова Зеленого Гаю, на нього звернув увагу навіть охоронець і супроводив його. Як ми далі йшли, то я звернув увагу ще двом, шо вони явно під градусом. Всі ті алкоголіки були з однієї команди, які в залі дуже були налаштовані проти активістів Андрій Об'єщик також це може підтвердити.

До них в мене тільки зневага, і враження шо на подібні міроприємства вони їздять попередньо напившись. Коли потім прояснилось шо вони з владних, то все стало на свої місця: совок як був, так і все залишилось з селюшним запашком. 

Висновок з поїздки. Організатором була Тернопільська ОДА, куратор-лобіст за ГЕСи ворог №1 Крисак, його полюбе покриває Барна Степан, ну і як же ж без брата Олега, який виконує вказівки з Києва. На тому фоні Овчарука аж шкода згадувати)", – написав Борис Гора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БорисГора
Оголошення
live comments feed...