• Головна
  • У День захисту дітей на Театральному майдані малеча малювала «Тернопіль» (фото)
18:00, 1 червня 2012 р.

У День захисту дітей на Театральному майдані малеча малювала «Тернопіль» (фото)

Конкурси, ігротеки, виставки, безліч подарунків – усе це дарували дітям під час акції «Діти мають права», організованої Тернопільською міською радою.

Асфальт вздовж від Театрального майдану до школи №4 1 червня прикрасили малюнками діти з Тернополя та області. У конкурсі малюнка на асфальті взяло участь близько 50 дітей. Всі вони представили за допомогою кольорової крейди своє бачення сім’ї та України. Усі учасники отримали призи: солодощі, іграшки, канцтовари.

Конкурси для дітей проводили як заплановані, так і імпровізовані – командного та індивідуального характеру.

У сімейному конкурсі дитина та мама мусили напоїти один одного йогуртом. Командний конкурс передбачав, що діти на швидкість мають з молоком оббігти довкола казкових героїв – «Маші» та «Ведмедя». Веселим для діток виявився також конкурс «суша-вода», в якому вони досхочу настрибалися вперед і назад при словах вода-суша.

«Діти брали участь в конкурсах досить активно, за цим було дуже приємно спостерігати. З ними гралися як казкові герої, так і ведучі – хлопці з КВК. Крім того, у День захисту дітей подарунки отримали соціально незахищені діти – з дитячого будинку «Вифлеєм» та «Малютки». Їм було доставлено необхідні для них речі», – зазначив начальник управління з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту міськради Микола Круть.

Вихованці Тернопільської школи мистецтв показували майстер-клас у малюванні картини «Тернопіль», на якій зображено замок у квітах. Допомагав дітям малювати міський голова Сергій Надал.

Роботи, зроблені дитячими руками, прикрашали дійство. Тут можна було побачити вишивки, ікони, вироби з бісеру і навіть фото колажі з обличчями юних тернополян. Чимало радості дітям принесли і повітряні кульки, які їм дарували по кілька різного кольору.

У День захисту дітей на Театральному майдані малеча малювала «Тернопіль» (фото), фото-1
У День захисту дітей на Театральному майдані малеча малювала «Тернопіль» (фото), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Потужне похолодання повертається в Україну, жахлива злива і град вируватимуть в регіонах: суне дощ, дика гроза і шквали
Повістки і штрафи накриють масово ці групи людей незабаром, ніхто більше не зможе сховатися від ТЦК: мобілізація, ВЛК
На Тернопільщині випадкові перехожі знайшли новонароджену дитину біля магазину
"Мобілізація посилюється новими правилами бронювання, ці люди втратять відстрочку і будуть мобілізовані": ТЦК, повістки
Оголошення
live comments feed...