• Головна
  • На Тернопільщині ліквідували канал збуту фальсифікованих сигарет
17:45, 1 червня 2012 р.

На Тернопільщині ліквідували канал збуту фальсифікованих сигарет

Співробітниками податкової міліції Тернопільської області за результатами перевірок ряду суб’єктів господарювання, а також аналізу наявної оперативної інформації, встановлено осіб, які займались транспортування та збутом на території області незаконно виготовлених тютюнових виробів під брендом відомого виробника.

Під час перевірки проведено оперативну закупівлю значної кількості фальсифікованої продукції, щоб зафіксувати протиправну діяльність.

Внаслідок проведених заходів вилучено майже 4800 пачок сигарет, вартість яких за роздрібними цінами перевищує 50 тис. гривень.

На даний час проводиться перевірка, за результатами якої буде прийнято рішення про притягнення осіб, які здійснювали незаконну реалізацію та транспортування незаконно виготовлених тютюнових виробів, до відповідальності. Вживаються заходи щодо встановлення місць виготовлення фальсифікованої продукції та інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Чинним законодавством України за збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів передбачено кримінальну відповідальність у вигляді штрафу від 17 до 34 тисяч гривень з конфіскацією незаконно виготовленої продукції.

Про це повідомляють в управлінні податкової міліції ДПС у Тернопільській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...