У Тернополі малечу возили у квітах, каретах і навіть у м’ячах (відео)

Карети, футбольні м’ячі та квіти возили тернопільських малят у День захисту дітей. Роль такого транспорту виконували звичайні коляски.

Так в обласному центрі відбувся перший Парад дитячих візочків, – повідомляє ІНТБ.

- Виявляється, в Україні це дійство масово відбувається. Тернопіль – це одне місто на Західній Україні, в якому такого ще не було. У Чернівцях було, у Львові було, в Івано-Франківську було, а в нас – ні. Ну і вирішили, що має бути, – розповів співорганізатор Параду дитячих візочків у Тернополі Андрій Голда.

У конкурсі-параді могла взяти участь кожна бажаюча сім’я, в якій є діти. Єдине, що було потрібно, – придумати і втілити цікавий командний образ.

- Сім’я має «стюнінгувати» собі візочок, створити для себе загальний образ. Тобто дитинка, мама і тато мають бути в образі. І возик має бути не просто возиком, а елементом якоїсь загальної концепції. Ми бачимо, що багато хто є з такими елементами концепції, дехто просто кульками прикрасив. Але все одно – це свято для дітей, – зазначив пан Голда.

«Ангелята», як й інші яскраві герої, створили неабиякий ажіотаж серед відвідувачів заходу. Присутні розглядали, фотографували і навіть переймали досвід креативних батьків, які не побоялися взяти участь у загальноміському святі.

Власники найкреативніших, на думку організаторів, візочків отримали призи у кількох номінаціях. Не сумували на святі й ті, хто не брав участь у конкурсі. У рамках заходу дітей розважали у творчих активітетах, кімнатах сміху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі