• Головна
  • Учасники ЗНО вже дізнаються перші офіційні результати оцінювання
16:00, 2 червня 2012 р.

Учасники ЗНО вже дізнаються перші офіційні результати оцінювання

Вчора у абітурієнтів була друга сесія зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Попереду – тестування з фізики – 5 червня та з біології – 7 червня. Тим часом учасники тестування вже дізнаються перші офіційні результати оцінювання.

30 травня Український центр оцінювання якості освіти на інформаційних сторінках абітурієнтів розмістив результати тестів з хімії, які учасники здавали 15 травня. Якщо абітурієнти не погоджується з отриманими результатами апеляційну заяву можна подати впродовж трьох днів з моменту офіційного оприлюднення результатів тестів.

Аби здати тести з історії України на Тернопільщині зареєструвалося більше п’яти тисяч абітурієнтів. З двох тисяч шістсот сорока п’яти учасників на першу сесію тестування з’явилося – дві тисячі триста сімдесят один, тобто дев’яносто відотків від зареєстрованих.

За порушення Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році анульовано результати 11 учасників, йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Цьогорічне нововведення зовнішнього незалежного тестування – металошукачі унеможливили користування абітурієнтами будь-якими технічними засобами під час тестування.

- Був такий випадок, навіть в однієї дівчини знайшли телефон, то її робота була анульована. Дівчину вигнали з аудиторії і вона вже не здасть цього року ні мову, ні літературу. Шкода, звичайно. В однієї був увімкнений телефон, то її вигнали, а в другої був виключений телефон, то всеодно її роботу анулювали, – розповіла учасниця ЗНО з історії України Оксана Дудар.

- На мені ще не перевіряли, але з моїми однокласниками таке було, він пікав над пряжкою в штанах. Однокласник ледь інфаркту не дістав, – каже учасник ЗНО з історії України Ігор Пшечук.

У випадку незгоди з отриманим результатом апеляційну заяву абітурієнт може надіслати поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти, повідомляє TV-4.

- Впродовж трьох днів з моменту офіційного оприлюднення тестів абітурієнти мають право подати апеляцію на свої результати. Подати цю заяву потрібно в Український центр оцінювання якості освіти. Заяву посилають поштою і дата подання заяви визначається за поштовим штемпелем на конверті, – розповіла уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти Лілія Марфут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...