• Головна
  • Данила Галицького одягнули в зелену мантію (ФОТО)
09:00, 3 червня 2012 р.

Данила Галицького одягнули в зелену мантію (ФОТО)

До Зелених свят тернополяни ошатно прикрашають гіллям не лише свої домівки. Відтак, "озеленили" пам'ятник королю Данилу Галицькому.

В суботній обід, 2 червня, тернополяни звернули увагу на великикй зелено-смарагдову атласну мантію на королі, що майорла на вітрі. Не забули й про його коня — шию прикрашає пишний букет з трави та польових квітів.

Декому таке "оздоблення" нагадує львівські пам'ятники грецьким богам на площі Ринок: там вони одягнені у футбольні форми.

Але як би не було, більшості ця ідея подобається, адже, так на їхню думку, веселіше.

Данила Галицького одягнули в зелену мантію (ФОТО), фото-1
Данила Галицького одягнули в зелену мантію (ФОТО), фото-2
Данила Галицького одягнули в зелену мантію (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Дощ і похолодання": в цих областях України скоро хлинуть зливи та потужний град
"Нові тарифи з 1 вересня — електрика по 7,6 грн, газ до 26 грн за куб": оприлюднено план подорожчання цін для українців
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
Оголошення