Тернополяни скаржаться на роботу ЖЕКів (ФОТО)

“Дорога не відремонтована, немає пішохідної доріжки,  біля будинку нема освітлення, коридори не пофарбовані, лінолеум порваний… а ОСББ нема з ким робити.”

Читачі 0352.com.ua звернулися до нас з проханням висвітлити проблему роботи ЖЕКів. Подаємо інтерв’ю однієї з мешканок будинку, що на вулиці Тарнавського.

Це п’ятиповерхова малосімейка, - розповідає пані Леся Гумен. Загалом в нас 120 квартир. Дуже багато років борюся, щоб в нас зробили ремонт. У результаті зробили сходову клітку, трохи коридори відремонтували, але панелі все одно не пофарбовані, лінолеум порваний. Так і залишили як було. Дах теж був дуже зіпсутий, текла вода, ледве добилася і відремонтували.

- Який ЖЕК вас обслуговує?

- “КомЕнерго-Тернопіль”. ЖЕК вважається приватним. Він працює з нами вже декілька років. Дехто платить 45 гривень, дехто 79 – залежно від того, скільки осіб проживає у квартирі. У цю ціну  включено ще сміття. Сміття вивозять оперативно. Щодо цього скаржень не маємо. І двірник дуже хороший.

- У вас приватизована квартира?

- У мене – так, але не у всіх. Я вже одинадцять років живу там. Я вже викупила квартиру, але ж коридори не приватизовуються?!

- Що ви вимагаєте на даному етапі?

- Прошу, щоб прийшла комісія і подивилася на будинок, вивчила ситуацію.

Дорога в нас у настільки поганому стані, що навіть швидка не хоче їхати, бо яма на ямі. Пішохідної доріжки немає. Усі машини, які їздять до сусідніх будинків проїжджають біля нашого будинку. Є тут горбок, який треба стисати. Нема освітлення біля будинку.

Я не раз зверталася до місцевої влади, до структур, які відповідають за вирішення таких проблем. Кажуть, що я маю робити ОСББ. Я розумію, якщо є житловий багатоквартирний будинок – там можна робити ОСББ. У нас це практично не можливо. Багато пенсіонерів, деякі люди викупили квартиру і поїхали на заробітки, залишили квартирантів. З ким робити ОСББ?!

В управлінні житлово-комунального господарства та екології Тернопільської міської ради пані Лесі сказали, що вже є рішення виконавчого комітету міськради про виділення коштів на капітальний ремонт прибудинкових територій – 1 млн. гривень. У списку є і вилиця Генерала Тарнавського.

Шановні читачі! Якщо ви хочете розповісти про роботу ЖЕКів, надсилайте свої контакти на електронну пошту [email protected]

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, фото автора 

Тернополяни скаржаться на роботу ЖЕКів (ФОТО), фото-1
Тернополяни скаржаться на роботу ЖЕКів (ФОТО), фото-2
Тернополяни скаржаться на роботу ЖЕКів (ФОТО), фото-3
Тернополяни скаржаться на роботу ЖЕКів (ФОТО), фото-4
Тернополяни скаржаться на роботу ЖЕКів (ФОТО), фото-5
Тернополяни скаржаться на роботу ЖЕКів (ФОТО), фото-6
Тернополяни скаржаться на роботу ЖЕКів (ФОТО), фото-7
Тернополяни скаржаться на роботу ЖЕКів (ФОТО), фото-8
Тернополяни скаржаться на роботу ЖЕКів (ФОТО), фото-9
Тернополяни скаржаться на роботу ЖЕКів (ФОТО), фото-10
Тернополяни скаржаться на роботу ЖЕКів (ФОТО), фото-11
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі