Жителя Тернопільщини за таблетки можуть посадити на п’ять років

Рейсовий автобус «Кельн-Херсон», який курсує через Тернопіль, зустрічали на  автовокзалі працівники управління СБУ в області. Чекали на того, хто прийде за посилкою за номером 31.

На митному посту «Краковець» Львівської митниці у багажному відділенні згаданого автобуса виявили та вилучили 45 таблеток препарату «Subutex». Діюча речовина цих пігулок – бупренорфін, який відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів» належить до наркотичних засобів, обіг яких обмежено. Таблетки були сховані у пачці чаю – у сумці з продуктами та іграшками. Було з’ясовано, що посилку мають забрати у Тернополі. Відтак на автовокзал прибули працівники спецслужби.

За посилкою прийшов молодий чоловік, його затримали, як мовиться, на гарячому.

Під час досудового та судового слідства (кримінальну справу розглядав Теребовлянський райсуд) винуватець, до речі, батько двох неповнолітніх дітей, зізнався, що час від часу вживає наркотики. А посилку йому надіслав житель німецького міста Дюссельдорф (особу цієї людини не встановлено). Начебто німець лікувався від наркозалежності і «Subutex» вживав у програмі замінної терапії. Частиною ліків поділився із знайомим – мешканцем нашої області, пише “Свобода”.

45 пігулок потягнули на дві статті Кримінального кодексу і їх кваліфікували як організацію контрабанди наркотичного засобу, що виразилась у переміщенні наркотичного засобу через митний кордон України з приховуванням від митного контролю за попередньою змовою групою осіб, та незаконне придбання наркотичного засобу без мети збуту. Теребовлянський райсуд оголосив засудженому вирок: п’ять років позбавлення волі з відстроченням виконання вироку та із встановленням іспитового терміну на рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі