У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото)

Таких спортивних пристрастей стадіон 14-тої школи уже давненько не бачив. Мова іде про захоплюючі змагання із StreetWorkout – спортивного жанру, в основі якого поєднується уміння виконувати карколомні трюки на перекладені із неабиякою силовою витримкою та спритністю спортсмена.  Свої здібності юні турнікмени демонстрували учора, 3-го червня.

- Відкрита першість міста Тернополя  із Street Workout відбувається з нагоди міжнародного Дня дітей, - пояснює організатор дійства Лілія Проць. – Це все офіційно, бо проходить за підтримки управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міськради. Змагання проводяться по фрістайлу силовому, фрістайлу технічному, а  також по силових дисциплінах, до яких входять віджимання на брусах та підтягування на перекладені із додаванням ваги.

Втерти один-одному носа приїхало близько 50-ти учасників із Тернополя й Тернопільської області. Були спортсмени навіть зі Львова та Івано-Франківська. Більшість турнікменів – хлопці, віком 14-17 років. Наймолодший з них 9-тирічний Денис Варениця розповідає, що почав вправлятися на перекладині близько року тому, узявши приклад від старшого брата. Хлопець зізнається, що тренувальним майданчиком для нього слугує шкільне подвір'я, де займається чи не щодня, тому на змаганнях розраховує посіти призове місце. 

Поки одні турнікмени розминалися, інші спортсмени очікували на свою чергу до перекладини. "Сонечко", "Прапорець", "Ластівка" - лиш початок довгого переліку спортивних фігур, виконанням яких намагалися здивувати суддів юні спортсмени. Що важливо, оцінювали змагання однолітки самих учасників, котрі, очевидно, більш обізнані у правилах Street Workout та мають більший досвід за своїх товаришів. 

Наразі, як пояснуєю організатор змагань Лілія Проць, Street Workout не визнаний в Україні офіційним видом спорту, тому окрім пропаганди здорового способу життя, спортсмени пропагують й самий спортивний жанр, аби згодом його таки задокументували у профільному міністерстів.  

- До нас 14-го липня у 14-ту школу на змагання приїде команда «Workout» - переможці шоу на СТБ. А ще мають приїхати з Росії та України одні з найвідоміших спортсменів СНД із цього виду спорту, - ділиться планами на майбутнє 17-річний суддя Іван Сенчик.

Тим не менше, самі змагання пройшли на "Ура". Кожен учасник, навіть якщо не був повністю задоволений власним виспупом, щиро радів за перемогу товаришів. Найкращих, найспритніших та найсильніших нагородили кубками, медалями і грамотами.

У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото), фото-1
У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото), фото-2
У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото), фото-3
У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото), фото-4
У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото), фото-5
У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото), фото-6
У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото), фото-7
У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото), фото-8
У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото), фото-9
У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото), фото-10
У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото), фото-11
У Тернополі юні турнікмени виборювали кубки та медалі (фото), фото-12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі