У Тернополі побудують міську ратушу за аналогом популярного у Європі - City Holl

3 червня у Тернополі завершився Міжнародний архітектурний семінар «Новий громадський форум м. Тернополя». Протягом трьох днів архітектори з Німеччини та України готували проекти реконструкції та розбудови міста Тернополя.

Зокрема, будівництво міської ратуші за аналогом популярного у Європі - City Holl. Усі учасники форуму були поділені на шість груп. Відповідно кожен презентував своє бачення нашого міста. Участь у презентації проектів взяв міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Сьогодні я побачив дуже креативні та дуже професійні ідеї, що відображають Тернопіль зовсім з іншого боку. Приємно, що усі запропоновані проекти передбачають використання нових технологій та спрямовані на озеленення міста. Сподіваюсь, що нам вдасть продовжити співпрацю з нашими гостями та втілити на практиці їхні ідеї», - зазначив Сергій Надал.

«Ми дуже любимо файне місто Тернопіль, тому намагалися якомога краще спроектувати його майбутнє. Ми хотіли показати нове обличчя міста. Акцент робили на принадах Тернополя. А це – озеро в центрі міста, величезна територія парків, скверів, місць для громадського відпочинку, архітектурних пам’яток»», - зазначила, під час презентації, студентка Придніпровської державної академії будівництва і архітектури Наталія Ребдєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі