• Головна
  • Чому пенсіонери Тернопільщини не хочуть безкоштовних ТВ-тюнерів?
15:00, 4 червня 2012 р.

Чому пенсіонери Тернопільщини не хочуть безкоштовних ТВ-тюнерів?

Лише 29,3% пенсіонерів району, яким належиться безкоштовний ТВ-тюнер, подали заяву на його отримання.

Управління праці та соціального захисту Збаразької РДА стурбоване ситуацією з подачею заяв для безкоштовного отримання тюнера.  Станом на 29 травня 2012 року до управління із письмовими заявами на отримання телетюнерів звернулось 1050 громадян, що складає 29,3% до очікуваної кількості.

Орієнтовна чисельність громадян Збаразького району, які мають право на забезпечення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення становить 3586 чол.,

Право на безкоштовне отримання тюнера мають інваліди першої та другої групи, в тому числі інваліди війни цих груп. Окрім цього інваліди війни третьої групи, люди, які виховують дитину-інваліда, при умові, що дитина не перебуває на держзабезпеченні. Також особи з малозабезпечених сімей, які одержують державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». А також особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

Зазначимо, що для безкоштовного отримання ТВ-тюнера, громадяни  визначених категорій повинні до 1 липня 2012 року звернутися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  із відповідною заявою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Шалений снігопад накриє ці області України прямо завтра, лютий мороз вразить посеред весни": синоптики про сніг у березні
"Мобілізація в Україні": до ЗСУ призивають знятих та виключених з військового обліку чоловіків, юрист пояснив причину
"Скоро долар приголомшить українців, очікується вражаючий стрибок": експерти попередили, яким буде курс валют
"Пенсійний вік в Україні збільшиться аж на 5 років": експерти пояснили, кого саме стосуватимуться зміни
Оголошення
live comments feed...