Тернополянина «по п'яні» підрізав хмельниччанин

П‘яна компанія – товариство ризиковане. У цьому переконався 21-річний тернополянин. З нічної прогулянки хлопця забрала карета швидкої з ножовим пораненням живота.
Їх познайомила оковита. Вона й стала причиною важкого злочину. Необережно кинуте слово лиходій сприйняв як образу і з помстою не забарився – взяв з дому ніж та пішов демонструвати свою силу.
Шляхи 24-річного уродженця Хмельниччини та 21-річного тернополянина може й ніколи б не перетнулися, якби не прикрий випадок. Компанії, в яких були молоді люди, звела випивка. Хмельничанин, що замешкав у нашому обласному центрі у співжительстві з матір’ю своєї дитини, вирішив пригостити своїх і незнайомих пляшкою коньяку. Хоча усі й до того були під градусом. Гостинність проявив, залишивши в заставу продавцю крамниці свій мобільний, бо грошей на недешеве спиртне не вистачило.
За п‘яними розмовами хмельничанин розповів про дружину, дитину, а молодий тернополянин необережно дорікнув йому, мовляв, маєш сім‘ю, то чому зараз не з нею. Знав би юнак чим обернеться для нього таке повчання.
Ображений «сім‘янин» на деякий час покинув компанію. Але не минуло й півгодини, як повернувся і одразу ж повів за ріг крамниці того, хто посмів його повчати. Мить – і почувся крик. Хмельничанин з ножем у руках кинувся втікати, а тернополянин просив викликати швидку допомогу.
Медики госпіталізували потерпілого з ножовим пораненням, а міліціонери оперативно затримали підозрюваного.
Як розповів начальник Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ Олександр Хілюк, згідно медичних висновків, отримані потерпілим тілесні ушкодження відносяться до тяжких, тому проти підозрюваного порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі