Мовне штормове попередження оголосили в Тернополі

Тернополяни сьогодні перед ОДА поставили на палю опудало Колесніченка.

Як ми вже повідомляли, сьогодні під стінами Тернопільської облдержадміністрації тернополяни висловлювали протест проти прийняття законопроекту про засади державної мовної політики.

Загалом людей зібралося близько півтори сотні. Декому із виступаючих на ходу довелося змінювати заплановані промови, оскільки під  час заходу стало відомо, що Верховна Рада ухвалила у першому читанні скандальний законопроект про мову, – повідомляє ЗЗ. На думку мітингувальників, у разі прийняття провокаційного законопроекту громада Тернопільщини і України, загалом, повинна повстати і захистити рідну мову.

Сьогоднішні акції протесту на захист української мови мітингувальники порівнювали із штормовим попередженням, яке оголошене по всій країні. А одного із авторів законопроекту, регіонала Колесніченка, назвали «ситим, жирним провокатором, який озвучував проект проти української мови».

– Ви чули, із  яким захопленням він говорив, йому так уявлялось, як бігають націоналісти і стріляють по ньому із автомата. Щось він собі таке видно переїв перед тим, якісь важкі були сни у чоловіка і отаке йому привиділось, – наголосив один із «спікерів».

Інформацію про те, що за скандальний законопроект проголосували 234 народних депутати, люди сприйняли вигуками: «Ганьба зрадникам».

– Ми сьогодні, не називаючи всіх імен, але повинні з вами добре подивитися, чи серед тих прізвищ, які бездумно натиснули кнопку, немає тих, хто представляє наш край. Чи серед тих прізвищ немає тих, хто хоче знову восени, користуючись облудним фарисейством повернутися у стіни Верховної Ради під дуже такими солодкими і правильними гаслами. Цим 234 особам немає прощення серед українців, – вважають учасники мітингу.

До речі, сьогодні на мітинг, окрім партійних прапорів і плакатів із гаслами, принесли опудало із фото Колесніченка, котрого «нанизали» на палю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі