Гриць Драпак видав заміж доньку: подробиці весілля (фото)

Гриць Драпак нещодавно став тестем. Гуморист і народний артист України видав заміж свою доньку Тетяну.Весільну забаву на триста гостей відгуляли у готельному комплексі на вул. Шептицького 2 червня.

Тетяна і Вадим - однолітки, обом - по 25 років. Вони знайомі з дитинства.

- Вадим жив на четвертому поверсі, я - на шостому. Він - кращий друг мого молодшого брата Тараса, - розповідає Тетяна. - Ми спілкувалися, товаришували. Але навіть не здогадувалися, що це - доля.
Поки дівчина сім років навчалася на стоматолога в медуніверситеті в Івано-Франківську, молоді люди не бачилися. Лише час від часу телефонували одне одному. Вадим щороку вітав дівчину з 8 Березня, Днем ангела та іншими святами.

- Я повернулася у Тернопіль вісім місяців тому, - розповіла 20 хвилин Тетяна. - Ми почали зустрічатися. Зрозуміли, що створені одне для одного і вирішили одружитися.

Гостей забави розважав гуморист і співак зі Львова Дзідзьо. За тамаду був заслужений артист України Володимир Пушкар. Чи не найбільше за всіх хвилювався батько молодої, адже все мало бути ідеально.
- Тематикою нашого весілля був квітковий сад. Кожен стіл відповідав якійсь квітці: наприклад, бузку, матіолі, фрезії чи орхідеї, - продовжує співрозмовниця. - Ми з моєю подругою Мар'яною і Вадимом власноруч зробили букетики. Вони дуже сподобалися гостям.

На кожному столі стояла розкішна екібана з пальмового листя з квіткою-символом столу. Артисти мали букетики з незабуток, діти - з маленьких перлин.

- Весільну сукню пошила моя подруга, Оксана Правник. Вона має свою фабрику з пошиття весільних суконь у Кам'янці-Подільському, - розповідає Тетяна. - Сукня вийшла дуже красивою, з п'ятиметровим шлейфом. Вадим теж був у білосніжному костюмі, а дружки - у зелених сукнях.

Із відпочинком на медовий місяць молодята ще не визначилися. Кажуть, хотіли на Канарські острови, але туди довго виробляти візу. Тому обмірковують інші варіанти.

Гриць Драпак видав заміж доньку: подробиці весілля (фото), фото-1
Гриць Драпак видав заміж доньку: подробиці весілля (фото), фото-2
Гриць Драпак видав заміж доньку: подробиці весілля (фото), фото-3
Гриць Драпак видав заміж доньку: подробиці весілля (фото), фото-4
Гриць Драпак видав заміж доньку: подробиці весілля (фото), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі