У Тернополі барменів, офіціантів та діджеїв долучали до спорту

Перший турнір з футболу між командами розважальних закладів Тернополя відбувся 5 червня в одній зі шкіл нашого міста. За головний кубок боролись 8 команд.

Тімур Юнусов, співорганізатор футбольного турніру: «Турнір проводиться для того, щоби популяризувати футбол серед закладів, якось долучити наших барменів, офіціантів та діджеїв до спорту».

Аби позмагатися за першість, кожній команді довелося зробити фінансовий внесок, інформує ІНТБ. Зібрані кошти організатори планують передати в благодійний фонд, який піклується про новонароджених дітей.

Сергій Фалендиш, учасник футбольного турніру: «Ми так само переживаємо за них і переживаємо за те, щоб вони були здоровими, а батьки – щасливими».

Андрій Човган, учасник футбольного турніру: «Зібрались разом – таке нечасто буває. Побігали у футбол – і допомогли, у свою чергу, комусь».

Павло Бойко, співорганізатор футбольного турніру: «Я вважаю, що така благодійна акція проходить у двох руслах. Перш за все, це здоровий спосіб життя працівників закладів харчування. І друге – допомога малозабезпеченим дітям на лікування».

Павло Бойко зазначив, що такі благодійні турніри будуть проводитись й надалі, бо допомагати тим, хто цього потребує, благородна справа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі