Гурт «Los Kolorados» створить пісню про Тернопіль, яка буде містити слова на різних мовах

Наставник тернопільсько-німецького гурту «Los Kolorados» Юрко Зелений нещодавно зустрівся із очільником міста Сергієм Надалом. На зустрічі мер Тернополя подарував йому диск із піснями про Тернопіль і запросив до творчої співпраці.

Основним проханням влади міста було створення відеороботи, яку тернополяни могли б з гордістю переглядати та демонструвати гостям. На цю пропозицію відгукнувся Юрко Зелений і запропонував своє бачення кліпу про рідне місто. За його словами це може бути пісня про Тернопіль, про щось зовсім нове, яка б містила слова на різних мовах.

Довідка:

Юрко Зелений – журналіст, музичний критик, мовознавець-практик, що займається новотвором української лексики. Наставник тернопільського гурту «Los Kolorados» Проводить майстер-класи та консультації для українських музичних гуртів про те, що таке шоу-біз і як знайти в ньому свою нішу.
З початку 1990-х років працює в журналістиці. Вів програми на кількох тернопільських радіостанціях. Пізніше був редактором телепередач “Галопом по Європах”, “На свою голову” (ICTV), “Таксі” (СІТІ). Співавтор і ведучий програми “Подорожник” (ICTV). Головний упорядник і ведучий документального кінопосібника “Замки Тернопільщини: історія, яку втрачаємо”. З 2008 р. речник фестивалю “Країна Мрій” та гурту “ВВ” Олега Скрипки. Член журі літературного конкурсу “Коронація слова”.

"Погляд"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі