Отруєння української збірної напередодні Євро-2012 – це диверсія?

Десятеро українських футболістів отруїлися в Німеччині. Про це заявив головний тренер української національної команди Олег Блохін на прес-конференції.

- Почну з того, що в команді 10 осіб отримали отруєння напередодні гри. Тому ми відчували певні проблеми зі складом, і довелося міняти його перед самою грою. Але все, що трапляється, трапляється на краще - сьогодні ми подивилися в грі інших виконавців. Якщо в першому таймі, можна сказати, ми не по грі поступилися 0:1, то після перерви ми не використали дуже багато гольових моментів. Реалізація дуже підкачала, вважаю. Але найголовніше - не рахунок, а те, що вдалося побачити: одні футболісти показали гідну гру, а інші - не дуже. А робити якісь висновки, коли у мене немає можливості використовувати 10 осіб, мені важко.

У нас залишився тиждень, і нам потрібно вивести хлопців з цього стану. Добре, що це отруєння сталося не 11-го червня. Бутко і Гармаш також грали сьогодні нездоровими. Так що якщо б це сталося 11-го числа, у мене б просто не було 11 футболістів. Добре, що це сталося сьогодні - не вистачило б гравців на склад, я б просто зняв команду і скасували б гру. Тому що в такому стані грати не можна. Хочу привітати збірну Туреччини з перемогою, - цитує Блохіна “Експрес”. Вони грали без якихось завдань, в своє задоволення - як вийшло, так вийшло. Думаю, що глядачам другий тайм сподобався більше, аніж перший.

- У чому причина отруєння? Як подібного уникнути в майбутньому?

- Ви у мене питаєте? Я не знаю причин отруєння. Це в Німеччині вже сталося. Може, диверсія, всяке може бути... Але всі, хто отруївся, їли різну їжу. У моїй практиці ніколи раніше такого не було. Одна-дві особи - так, але ж не десять.

- Хто саме отруївся?

- Тимощук, Воронін, Михалик, Гармаш, Бутко, Селін... Ну і я серед них.

- Які ваші висновки з усього підготовчого періоду?

- Основний склад приблизно є. Багато хлопців взяли свій шанс, багато хто - ні. Ось і всі мої головні висновки. Шкода, що багато хто свій шанс не взяв. Але ті, хто зараз у збірній - це найкращі гравці, які у нас є. Інших немає. Якщо хтось сумнівається - назвіть мені прізвища. І цією командою нам доведеться грати на Євро-2012. Якщо після цього з'являться нові гравці, будемо їх дивитися. Але, думаю, 11-го червня на полі буде інша команда. Я в цьому не сумніваюся!

- Ви сказали, що багато хто не взяв свого шансу. У кожній грі це були одні й ті ж виконавці?

- Напевно, ні.

- Ви вже бачите склад на матч зі Швецією?

- Так. Сумніви є лише щодо двох-трьох позицій.

- Отруєння позначиться на найближчих тренуваннях?

- Не знаю. Я не лікар, визначити не можу. Але ситуація не смішна. Мені зовсім не смішно!

- Що буде визначальним у матчі зі Швецією?

- Перемога! (Посміхається).

- У понеділок вже гра зі Швецією. Які можуть бути коригування в складі?

- Коригування відбувається кожен день. Але я не можу за 2 години до гри коригувати склад - це просто нереально! Це екстримальна ситуація, з якої треба виходити.

- Коли проявилися симптоми отруєння?

- Зі скаргами футболісти приходили вчора та сьогодні вночі. Тимощук, наприклад, до цих пір під крапельницею. Так що, повторюся, це не смішно. Деякі наші журналісти писали, що ми швидко забуваємо поразки. Це не так! Ми не забуваємо поразки. Треба писати, що команда програла, але результат - не найголовніше. Сьогодні для мене найголовніше - здоров'я футболістів. Пишіть прямо! Команда програла, тренер не влаштовує. А то замість підтримки, нас тикають носом, а ми ще навіть до Києва не приїхали. Переді мною посміхаються, а за спиною гидоту пишуть... Так в очі ж мені скажіть!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі