• Головна
  • Негода – не перешкода: сьогодні у Тернополі весь транспорт курсує у звичному режимі
10:00, 8 лютого 2017 р.

Негода – не перешкода: сьогодні у Тернополі весь транспорт курсує у звичному режимі

У зв'язку із випаданням великої кількості опадів громадський транспорт Тернополя курсує у повному складі.

Про це в коментарі 0352.ua зазначив начальник управління транспорту Тернополя Ігор Мединський.

"Ми прикладаємо усі зусилля для того, щоб весь транспорт курсував як належно, незважаючи на снігопад. Станом на 9 год. ранку жодних проблем із транспортом немає, якщо не враховувати незначні збої в розкладі руху. Однак, ми максимально контролюємо ситуацію, аби водії намагались дотримуватись призначеного розкладу руху", - розповів Ігор Мединський.

За його словами, весь транспорт із пасажиропотоком справляється і для безпеки пасажирів, через негоду маршрутки та тролейбуси пересуваються на меншій швидкості, ніж зазвичай.

Додамо, що кожного дня інженери з питинь з безпеки руху усім перевізникам перед виїздом проводять інструктажі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #автобус #снігопад #затори #маршрутка
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
З 1 вересня пенсія сильно збільшиться у нової категорії українців, людям нарахують додатковий стаж: їм збільшать виплати
"В Україні з 1 вересня ТЦК візьмуться за 65-річних чоловіків, усюди наростає мобілізація пенсіонерів": названо 3 вимоги
Оголошення