• Головна
  • Батьки, родина – найбільший авторитет для українців!
17:30, 6 червня 2012 р.

Батьки, родина – найбільший авторитет для українців!

На сьогодні 71% є українців довіряють батькам, поважають їхню думку і оцінки.  До трійки лідерів довіри входять друзі, знайомі, священнослужителі.

Такі результати дослідження думки українців щодо оцінки взаємовідносин батьків і дітей, яке провела компанія Research & Branding Group з 25 квітня по 10 травня 2012 року R&B методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим, – повідомляє УКРІНФОРМ.

До трійки лідерів входять друзі, знайомі (29%), священнослужителі (10%). До найбільш авторитетних груп також відносяться колеги по роботі (7%). Далі слідують публічні люди (4%), викладачі (3%), керівники (2%). Ще 8% респондентів вважають, що немає таких авторитетних груп, і 5% важко відповісти.

64% українців повідомляють, що батьки та діти інколи можуть зрозуміти один одного, інколи - ні. Практично рівне число опитаних, - 18% і 17% відповідно, - зазначають, що добре розуміють один одного, незважаючи на різний життєвий досвід, і що не можуть зрозуміти один одного.

Переважна більшість респондентів R&B (71%) вважають, що їх батьки приділяли їм належну увагу. При цьому 17% поскаржилися, що їх вихованню приділяли дуже мало уваги, а 10% - що надто багато.

На думку половини українців, діти повинні жити з батьками до того моменту, коли одружаться або вийдуть заміж - 57%. Протилежної думки дотримуються 34% опитаних українців, і ще 9% важко відповісти.

Згідно даним опитування, 19% українців, чиї батьки ще живі, повідомили, що живуть з ними разом. Найчастіше респонденти відвідують батьків 2-3 рази на тиждень (10%), раз на тиждень або 1-2 рази на місяць (по 9%). Щодня бачаться з батьками, хоча і не живуть з ними - 8%. Відвідують раз на три місяці (3%), раз на півроку (2%), раз на рік або рідше разу на рік (1%). Не зустрічаються з батьками (1%).

.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...