Підволочиські міліціонери відповідатимуть за катування невинних людей

На Тернопільщині прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками міліції.

6 червня 2012 року прокуратурою Підволочиського району порушено кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень службовими особами районного відділу міліції  та структурних підрозділів УМВС України в області.

Нагадаємо, що 22 травня 2012 року СУ УМВС України в області порушено кримінальну справу за фактом умисного вбивства подружжя у селі Іванівка Підволочиського району. Для встановлення осіб, причетних до скоєння цього злочину, працівники міліції, проводячи оперативно-розшукові заходи, запросили для опитування до райвідділу жителів села Іванівка.

Дослідчою перевіркою встановлено, що правоохоронці, перевищуючи службові повноваження, домагалися у 4-ох осіб зізнання у вбивстві, шляхом спричинення їм тілесних ушкоджень, чинення на них психологічного тиску та незаконного утримання їх у приміщенні райвідділу.

У результаті, працівниками міліції, шляхом нанесення ударів, спричинено трьом місцевим мешканцям легкі тілесні ушкодження.

Окрім того, 25 травня, близько 21 години, один із місцевих жителів вистрибнув    з    вікна    третього    поверху    актового    залу    приміщення райвідділу, внаслідок чого отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Кримінальну справу порушено за ч.2 ст. 365 Кримінального кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі