• Головна
  • Тернопільські правоохоронці вийшли патрулювати вулицями Львова
20:00, 6 червня 2012 р.

Тернопільські правоохоронці вийшли патрулювати вулицями Львова

Правоохоронці з Рівненської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької, Закарпатської та Івано-Франківської областей, вже сьогодні, з 16.00 години, патрулюватимуть вулицями Львова разом з місцевими міліціонерами, повідомили у ВЗГ ГУМВС України в Львівській області.

Наразі гості-правоохоронці знайомляться з львівськими колегами, зі специфікою роботи під час єврочемпіонату та маршрутами патрулювання.

Не секрет, що до Львова вже почали прибувати громадяни країн Європи, які потребуватимуть як інформаційної підтримки, так і правової допомоги. З метою надання повної та зрозумілої інформації іноземцям у Львові функціонувати Інформаційна служба.

Наразі усі міліціонери забезпечені візитками з номерами телефонів Інформаційної служби, які вони роздаватимуть гостям. Так, зателефонувавши за номером телефону +38 (032) 297 55 55,  туристи зможуть отримати усю необхідну інформацію на українській, англійській, російській, польській, німецькій та італійській мовах.

У разі, якщо ж гості міста стануть жертвами злочину, допомогу вони зможуть отримати, зателефонувавши за телефоном «102». Адже у всіх чергових частинах Львова з іноземцями у разі потреби спілкуватимуться на англійській, німецькій, польській та російській мовах, як працівники міліції, так і волонтери, що їм допомагатимуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...