Для учнів організовано масштабний інтелектуальний фестиваль

У суботу, 8 жовтня, на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка пройшов другий міський етап учнівського інтелектуального фестивалю «Вундеркіндер - 2016».  Організували змагання активісти ГО "Об'єднання "Самопоміч" та ГО «Центр комунікаційних студій». У проекті взяли участь 15 учнівських команд ЗОШ м. Тернополя.

Метою проведення є підвищення рівня активності учнів, залучення їх до громадської діяльності та інтелектуального відпочинку, розвиток у дітей творчих здібностей, розумового потенціалу та виявлення нових талантів. На відміну від олімпіад, наукових конференцій чи факультативів, ігри дозволяють перетворити серйозну інтелектуальну діяльність на яскраве видовище, захоплююче змагання, свято. Саме тому в інтелектуальні ігри з цікавістю грають не лише школярі, а й студенти чи навіть дорослі люди. Перевагою інтелектуальних ігор є те, що в їх основі лежать не предметні знання, що формуються шкільною програмою, а кмітливість, тобто те, що визначає здатність людини застосовувати свої знання та вміння в конкретних ситуаціях.

Учні змагались у таких інтелектуальних іграх,  як:  Брейн-ринг», «Факт чи вигадка?» та «Спортивні хрестики-нулики 5 в ряд». Переконливу перемогу здобула команда Тернопільської української гімназії ім. І. Франка. На переможців та призерів чекали подарунки від РЦ «Марципан», кінотеатру «Сінема Сіті», аквапарку «Лімпопо» та книгарні «Ранок». Кращі команди будуть представляти наше місто на обласному фіналі, який відбудеться у кінці жовтня цього року.

 «Наша організація вже не в перше проводить цікаві заходи для молоді, в тому числі і інтелектуальні. Головна особливість інтелектуальних ігор полягає в питаннях, як правило, не на навчальні знання, а на логічне мислення. Адже набагато важливіше застосовувати логіку, кмітливість, уміння узагальнювати і аналізувати, і додуматися до правильної відповіді, ніж просто пригадати те, що вивчив. В житті практично не зустрічається готових рішень проблем. Кожна ситуація має свої особливості. Тож інтелектуальні ігри повинні сприяти розвитку дієвого мислення школярів.  Ми будемо і надалі організовувати подібні проекти для молоді, адже бачимо зацікавленість та бажання брати в них участь» - зазначив координатор проекту Грушицький Олег.

_vcedEsyLYY

cySOSZZ0-S0

Для учнів організовано масштабний інтелектуальний фестиваль, фото-1
Для учнів організовано масштабний інтелектуальний фестиваль, фото-2
Для учнів організовано масштабний інтелектуальний фестиваль, фото-3
Для учнів організовано масштабний інтелектуальний фестиваль, фото-4
Вундеркіндер Самопоміч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі