Дати можливість дітям навчатись граючи!

Дати можливість дітям навчатись граючи! Саме під таким гаслом проходить Учнівська інтелектуальна #вікторина у рамках Вундеркіндер Інтелектуальний фестиваль.

23 грудня у ЗОШ №17 м. #тернопіль учні 8-10 класів визначали хто краще знає цікаві факти про Тернопіль, Україну та світ у форматі інтелектуальних ігор. Приємно те, що всі команди показали хороші знання та якісну гру до останнього тримаючи інтригу хто ж буде переможцем. Крім інтелектуальних ігор молодим людям розказали що таке громадська активність, молодіжні організації та можливості, які чекають на активістів. Переможців та призерів вікторини нагороджено цінними призами. Особлива подяка за підтримку та допомогу в організації заходу керівнику ГО «МЦР «МІСТ» Christina White, депутату ТМР, голові ГО "Обєднання "Самопоміч" Андрій Грицишин
За молоддю майбутнє і просто необхідно створювати для неї можливості для розвитку, а особливо коли діти радіють та чекають наступного разу) 
Проект реалізується за підтримки Британської Ради в рамках проекту «Активні громадяни» та за сприяння Молодіжного центру розвитку «МІСТ» 

Дати можливість дітям навчатись граючи!, фото-1
Дати можливість дітям навчатись граючи!, фото-2
Дати можливість дітям навчатись граючи!, фото-3
Дати можливість дітям навчатись граючи!, фото-4
Дати можливість дітям навчатись граючи!, фото-5
Дати можливість дітям навчатись граючи!, фото-6
Дати можливість дітям навчатись граючи!, фото-7
Вундеркіндер Самопоміч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі