Завтра у Тернополі відкривають фан-зону до ЄВРО (ФОТО)

Останні штрихи і тернопільська, найбільша неофіційна фан-зона в Україні, готова вже завтра приймати футбольних вболівальників.

Уже готова сцена, закріплені три екрани, зроблені вбиральні і облаштована торгова зона. В переддень відкриття усі на стадіоні і довкола нього метушаться: розкладають торгівельні палатки, розставляють стільці та столи.

—Тернопільска фан-зона вже повністю готова. Сьогодні приведуть до ладу лише торгові місця. Завтра о 15.00 офіційне відкриття, на якому відвідувачів рзважатиме український гурт Танок На Майдані Конго. Також чекають цікаві розіграші призів і яскрава шоу-програма. І безперечно, цікавим буде сам процес перегляду футболу: два екрани площею 24 квадратні метри і головний екран площею 55 квадратних метрів якісно транслюватимуть перші матчі Польща –Греція і Росія-Чехія,— розповідає керуючий проектом Віталій Мариновський.

Уже із завтрашнього дня і до першого липня з 15.00 до 23.45 тернополяни зможуть переглядати матчі. Окрім цього,їх щовечора чекатимуть живі виступи місцевих виконавців, до прикладу таких як гурти «Ganzbluzz band», «Mamma mia», «Autumn effect» та багато інших.

Торгова зона налічуватиме близько двох десятків точок продажу різноманітних снеків, води і пива. Розпивати останнє у фан-зоні можна буде в пластикових бокалах. А зі скляними пляшками і жерстяними банками вас не пропустять. Так само, як не варто брати з собою великих сумок чи багато багажу, бо з ними вхід також заборонений.

Для особливо вибагливих прихильників футболу, буде територія підвищеного комфорту VIP-зона. Харчі, напої можна там можна буде не лише придбати, але й замовити і вам їх принесе офіціант.

Забезпечуватимуть спокій і порядок на фан-зоні міліція і 20 стюартів. До слова, останні молоді хлопці, котрі на перший погляд не здатні захистити чи заспокоїти котрогось гуляку, зате вони, уміють надавати першу медичну допомогу. Як запевняє Віктор Мариновський, хлопці проходили спеціальні навчання по наданню медичної допомоги,а акож на їхніх поясах буде закріплені міні-аптечки з набором найнеобхідніших ліків.

Усі, хто бажає дивитись матчі у фан-зоні мають придбати квитки, ціна яких приємно радує —від 10 до 20 гривень. А для справжніх футбольних фанатів, які прагнуть переглянути так усі матчі продаються абонементи, вартість яких 300 гривень. Така ціна теж є невеликою, адже, прикладом, у Києві варість одноденного квитка становить 100-200 гривень. Перепустки можна придбати у будь-якому кіоску мережі «Торгпреса» або ж, безпеосередньо у касах стадіону.

Завтра у Тернополі відкривають фан-зону до ЄВРО (ФОТО), фото-1

Екрани площею 24 квадратні метри

Завтра у Тернополі відкривають фан-зону до ЄВРО (ФОТО), фото-2

Завтра урочисте підняття прапору фан-зони

Завтра у Тернополі відкривають фан-зону до ЄВРО (ФОТО), фото-3

Стюарти, що будуть запезпечувати порядок

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі