Тернопільський фонтан “Грибок” демонтують (фото)

У сквері бульвару Шевченка розпочали демонтаж фонтану “Грибок”, незабаром там мають встановити оновлений водограй. Він матиме вигляд квітки терену, буде виготовлений із граніту та облаштований звуковим світловим супроводженням. Завершити всі роботи у мерії планують до кінця літа.

- Цей фонтан колись був окрасою Тернополя, цьому сприяє також його розташування в самому серці нашого міста, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Із міського бюджету буде виділено два мільйони гривень на облаштування фонтану.

- До речі, комплексний фонтан у центрі Тернополя спорудили ще у тисяча дев’ятсот п’ятдесят четвертому році. Тоді через зовнішній вигляд він отримав назву “Грибок”, – розповідає Сергій Надал, – Фонтан, що складався із трьох басейнів, милував око тернополян та гостей міста до дві тисячі десятого року. В останні роки його вмикали лише у святкові та вихідні дні.

Два роки тому у Тернополі взялися за реконструкцію скверу бульвару Шевченка. Водночас вирішили оновити і сам фонтан – його декоративну частину демонтували і відвезли на збереження у “Тернопільводоканал”. На цьому, через брак грошей, роботи з оновлення фонтану зупинили.

- Окрасою бульвару Шевченка вже є пам’ятник Соломії Крушельницькій. До дня Незалежності, двадцять четвертого серпня, з протилежного боку скверу ми плануємо відкрити ще один монумент – пам’ятник Незалежності. Відтак, новий фонтан має стати гармонійною перехідною частиною між ними. Головним елементом фонтанного комплексу стане квітка терену – як символ квітучого міста. – каже Сергій Надал.

Тернопільський фонтан “Грибок” демонтують (фото), фото-1
Тернопільський фонтан “Грибок” демонтують (фото), фото-2
Тернопільський фонтан “Грибок” демонтують (фото), фото-3
ДОБА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі