У єдиній в Україні школі мистецтв щороку плекають нові таланти

Відрадно, що у Тернополі вже стільки часу діє єдина в Україні державна установа високого духовного спілкування вчителів, учнів, батьків – школа мистецтв.

Цей навчальний заклад – це складова щасливої долі дітей, які в ній навчаються, щасливої долі вчителів, з чиїх рук ідуть у світ їх обдаровані вихованці, щасливої долі батьків, які віддали своїх діточок навчатися і всесторонньо розвиватися у талановитих педагогів-наставників.

Всі батьки, бабусі і дідусі раді за своїх дітей, які  щоденно пліч-о-пліч зі своїми вчителями, долаючи сходинки загальноосвітніх знань, долучаються до прекрасного світу мистецтва. Учні школи постійно беруть актину участь в мистецьких заходах міста і області. При цьому дарують глядачам прекрасні відчуття як під час різних фестивалів чи сценічних виступів, так і в телеефірах. Зразковий ансамбль скрипалів «Домінанта», дитячий хор, жіночий вокальний ансамбль, танцювальний колектив – це далеко не все, чим може похвалитися школа.

Складаємо щиросердечну вдячність педагогам за Вашу титанічну працю. Майстерність, чистота звучання творів у виконанні учнів школи мистецтв демонструють, як можна розвинути талант дитини.

Відрадно, що на варті такого духовного спілкування дітей і вчителів впродовж багатьох років стоїть вмілий організатор, чуйний наставник, всіма шанований директор школи мистецтв Остап Іванович Гайдукевич. Саме завдяки його натхненній і самовідданій праці

у школі відбувається постійний творчий пошук педагогічно колективу, забезпечується уважне ставлення до кожної дитини.

Переконані, що з такою командою однодумців вихованці школи, серед яких є уже чимало  лауреатів різноманітних творчих конкурсів, ще не раз прославлять наше місто своїми талантами.

 

На прохання і за дорученням батьків учнів школи, з глибокою повагою і вдячністю

Павлів Тетяна Данилівна

У єдиній в Україні школі мистецтв щороку плекають нові таланти, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі