• Головна
  • На запрошення Ігора Гуди в Тернополі побували німецькі будівельники (фото, відео)
17:30, 7 червня 2012 р.

На запрошення Ігора Гуди в Тернополі побували німецькі будівельники (фото, відео)

На запрошення директора будівельної компанії Креатор-Буд Ігоря Гуди та міського голови Сергія Надала до Тернополя приїхала делегація із Дрездена. Протягом п’яти днів викладачі та студенти Інституту урбаністики із Дрезденського технічного  університету працюватимуть у Тернополі.

В рамках офіційної зустрічі, співорганізаторами якої виступили будівельна компанія Креатор-Буд, Тернопільська міська рада та НУ «Львівська політехніка», відбувся  проектний семінар на тему «Актуальність забудови Тернополя», українські та німецькі гості відвідали районні центри Тернопільщини, познайомились з архітектурою області.

Запланований також конкурс на кращий містобудівний проект – «City Hall of Ternopil». Переможці конкурсу отримають цінні подарунки від компанії Креатор-Буд та Тернопільської міської ради, а також можливість втілення своїх ідей у життя в Тернополі найближчим часом.

- Заплановано, що вони зроблять для Тернополя кілька проектів. Один із проектів , можливо – це проект будівництва міської ратуші. Це декілька сучасних проектів, які мають постати в Тернополі, які запропонують вони, тобто їхнє бачення. Вони побачать Тернопіль вперше збоку і самі запропонують що було би в Тернополі цікаво збудувати . Звичайно ми будемо вносити пропозиції що би ми хотіли бачити, і тоді врахуємо ту нову думку, яку запропонують наші гості, зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал .

В рамках робочого візиту гості з Німеччини зустрілися з колективом Креатор-Буду, кращими студентами архітектурно-будівельних вузів Полтави, Дніпропетровська, Чернівців, національного університету «Львівська політехніка», яку свого часу на відмінно закінчив директор будівельної компанії Ігор Гуда. "Делегація компанії Креатор-Буд досить часто відвідує європейські міста. Ми зустрічаємось з кращими архітекторами та будівельниками з-за кордону, бо нам цікавий і корисний їхній досвід. Креативне та оригінальне бачення творчої молоді, майбутніх архітекторів, будівельників обов’язково потрібно використовувати у сучасному будівництві. Тому, я переконаний, що сьогоднішня українсько-німецька зустріч буде цікавою і актуальною як для нас, так і для наших колег з України та з-за кордону,"- зазначив він.

На запрошення Ігора Гуди в Тернополі побували німецькі будівельники (фото, відео), фото-1
На запрошення Ігора Гуди в Тернополі побували німецькі будівельники (фото, відео), фото-2
На запрошення Ігора Гуди в Тернополі побували німецькі будівельники (фото, відео), фото-3
На запрошення Ігора Гуди в Тернополі побували німецькі будівельники (фото, відео), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...