У центрі Тернополя зацвіте квітка вартістю 2 млн гривень

Це буде не традиційна квітка, а фонтан у її вигляді.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «Це буде каскад з декількох фонтанів, як було раніше. А центральний фонтан буде у формі квітки терену. Фонтан буде обладнаний додатково і підсвіткою, і звуковим сигналом. Тобто в комплексі буде вода, звук і світло».

Спецефектами обладнають фонтан на бульварі Тараса Шевченка. Як повідомив ІНТБ міський голова, тендер на реконструкцію вже відбувся.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «Уже є пропозиції по тих, хто має бути генеральним виконавцем робіт. Наскільки я знаю, управління ЖКГ вже навіть визначило переможця. Там є певний процес, коли вони офіційно його оголосять. Зараз іде процес підписання угоди, і ми плануємо до 20 серпня повністю завершити ремонт і реконструкцію – так, щоб максимум до святкування Дня незалежності чи Дня міста зробити урочисте відкриття і запуск цього фонтану».

У скільки в кінцевому результаті обійдеться реконструкція фонтану – в міській раді ще не кажуть. Зізнаються тільки, що тендер оголошували на 2 мільйони 160 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі