Тернопільським автолюбителям тепер легше відновити загублене водійське посвідчення

Для відновлення загубленого водійського посвідчення автомобілісти не здаватимуть повторно екзаменів, але платитимуть триста гривень.

Місяць потрібно чекати водіям, які втратили посвідчення водія, для того, аби отримати новий документ. Про процедуру відновлення водійського посвідчення розповідає начальник сектору зв'язків із громадськістю обласної ДАІ Микола Лецкалюк.

- Куди потрібно звертатися водіям, які загубили посвідчення водія?

- Можна подати оголошення у газету про втрату посвідчення водія. Але це за бажанням 
людини. Також у таких випадках потрібно звертатися у міський відділ в бюро знахідок. Якщо посвідчення не вдалося знайти, тоді доведеться його відновлювати.

- Які документи для цього необхідні і куди потрібно звертатися?

- Щоб відновити посвідчення водія, із собою потрібно мати паспорт, медичну довідку та картку водія (документ про навчання в автошколі). А також дві фотографії. З цими документами водій має звернутись у підрозділ МРЕВ за місцем проживання. Відразу ж після звернення йому видадуть тимчасове посвідчення, яке буде дійсним впродовж місяця. За цей час відновлять посвідчення, яке видадуть водієві.

- Чи потрібно здавати знову екзамени в автошколі для відновлення посвідчення?


- Було прийняте рішення про те, що водіям, які загубили свої посвідчення, нічого перездавати не потрібно. Тому тим, хто втратив посвідчення, повторно здавати екзаменів непотрібно, достатньо лише мати з собою документ про навчання в автошколі.

- Скільки коштує відновити посвідчення водія?

Відновлення водійських посвідчень небезкоштовне. Щоб отримати новий документ, водіям потрібно заплатити триста гривень.

"20 хвилин"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі