Де наступного разу провалиться вулиця Руська – коментують фахівці

Однією з найнебезпечніших частин Тернополя є вулиця Руська. Лише за останні кілька років асфальт на ній у різних місцях провалювався чотири рази. Проте передбачити чи станеться це знову і де – неможливо. Каналізаційна, водопровідна та стічна системи міста дуже старі і розташовані глибоко.

Про провалля біля центрального універмагу Тернополя тепер нагадує лише свіжо-постелений асфальт. Скільки коштували роботи чиновники ще не підрахували, та комунальники запевняють – зробили совісно та надійно.

- Причиною даного провалля стала несправність каналізаційної мережі, але ситуацію виправлено, влаштовано нові труби, і проведено роботи по відновленню дорожнього покриття. І воно буде надійним, – розповів розповів головний інженер відділу технічного нагляду міськради Тернополя Ярослав Копча, – повідомляє ЗЗ.

- Ми не знаємо фактичного стану цих мереж, оскільки вони прокладені на дуже великих глибинах – від 5 метрів і глибше. Будемо надіятися. що більше таких випадків не буде. Наразі проводиться обстеження мереж, – зазначив пан Копча.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі