Українців хочуть примусити показати усі свої доходи

Податкова буде наполягати на запровадженні обов'язкового декларування доходів всім громадянами, заявив директор департаменту оподаткування фізичних осіб Державної податкової служби України В'ячеслав Бусарєв.

"Ми будемо пропонувати, наполягати на загальному декларуванні громадян", - сказав він, і додав, що для цього навіть розробили нову спрощену форму декларації, пише "УНІАН".

Він повідомив, що поки питання введення загальнообов'язкового декларування доходів знаходиться на стадії обговорення. При цьому не виключено, що нова система декларування запрацює вже з нового року, що на думку податківців значно збільшить надходження до бюджету.

Нагадаємо, вітчизняні підприємці виставили Податковій службі незадовільну оцінку її роботи. Бізнес негативно оцінив обтяжливість процедур адміністрування податків і високу ступінь фіскального тиску, виставивши податківцям низький рейтинг - всього 1,9 бали з 5. Про це свідчать результати дослідження, проведеного "Європейською бізнес асоціацією", яка опитала 117 малих, середніх і великих компаній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі