Виявлено помилки у тестах з біології

Спостерігачі на тестах з біології зафіксували звернення від учасників ЗНО з приводу невідповідності тестового завдання в основному зошиті та його перекладі.

Останнє тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) не обійшлося без помилок. Про це повідомляє Всеукраїнська громадська організація "Громадянська мережа ОПОРА".

7 червня, коли абітурієнти складали ЗНО з біології, знову було помічено розбіжність завдань у тестових зошитах українською та російською мовами. Нагадаємо, схожий випадок ГМ ОПОРА зафіксувала і під час тестування з історії України. Тоді помилка у зошитах була технічною – порядковість варіантів відповідей на деякі запитання відрізнялася.

Спостерігачі на тестах з біології зафіксували звернення від учасників ЗНО з приводу невідповідності тестового завдання в основному зошиті та його перекладі. У зошиті українською мовою запитання звучало "Якими кровоносними судинами венозна кров рухається від серця", а російськомовний переклад був протилежний за змістом до оригіналу – "к сердцу". Причому, на обидва питання можна було знайти правильну відповідь у поданих варіантах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі