Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео)

Тернопільська фан-зона, споруджена на території Центрального стадіону міста, практично пустувала в день свого офіційного відкриття, яке відбулося вчора о 15-й годині. В цьому на власні очі пересвідчились місцеві журналісти. Проте ні міських очільників, ні головного інвестора «спортивного містечка» такі реалії не надто розчарували.- Те, що зараз немає на стадіоні людей, я думаю, деякими чинниками виправдовується тим, що сьогодні п’ятниця, і що люди поки на роботі, - вважає головна Тернопільської облради Олексій Кайда. - Але я впевнений, що перед самим матчем тернополяни сюди прийдуть. Адже відчуття стадіону – воно є таким міцним і потужним, що городяни будуть тут вболівати і за нашу команду, і дивитимуться матчі, які відбуватимуться під час Євро…

Керівник проекту «Фан-зона 2012» та його ж інвестор Віталій Мариновський пояснює, що білетів на відвідини фан-зони розкуплено більше чотирьох тисяч, тому, зі слів підприємця, футбольні уболівальники все ж заповнять пусті місця на трибунах: «Я думаю, що люди зберуться уже на самий концерт гурту ТНМК, який виступатиме між трансляцією футбольного матчу…».Але навіть після таких утішних сподівань сектори Центрального стадіону, відведені під місця для фан-зони, станом на 19-ту годину, навіть на половину не були заповнені.

Трійка величезних телевізорів, призначених для трансляції футбольних матчів, час від часу демонстрували то живу зйомку зі сцени, на якій виступали ведучі, то перемикалися на рекламу з «Першого національного». І так доти, поки не почався показ уже самого старту Євро-2012, і все тим же «Першим національним».

- Я відверто пошкодував, що заплатив десятку, аби сюди потрапити, - каже 18-річний тернополянин Петро. – Та й не справа в грошах, просто друзі запевняли, що тут, на стадіоні, буде краще дивитися футбол, ніж вдома. Однак я особливої відмінності не помітив, бо що тут телевізор, що вдома телевізор - одне і теж. 

Правда, були й більш позитивні відгуки: «Нам не все подобається в організаційних моментах, але це терпимо. Головне, що на свіжому повітрі сидимо, а не в спорт-барі, де буває накурено. Вже не можу дочекатися, коли розпочнеться самий Чемпіонат», - зізнається футбольний уболівальник Сергій. 

До речі, вбиральня головної спортивної арени Тернополя, про яку стільки було мови у місцевих ЗМІ, та яку тиждень тому було презентовано в оновленому вигляді - знову відзначилась. Мабуть, для того, аби менше було мороки із прибиранням, для відвідувачів стадіону відкрили лиш чоловічу частину клозету, якою довелося користуватися й представницям прекрасної статі. І це при тому, що жіноча вбиральня теж зазнала ремонтних робіт та навіть одержала пеленальний стіл… «Ну, якщо комусь буде потрібно, чи хтось попросить - то я і жіночий відкрию», - каже літня пані, стоячи біля входу до клозету. - «Але ж і тут, в чоловічому, є кабінки...».

Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео), фото-1
Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео), фото-2
Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео), фото-3
Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео), фото-4
Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео), фото-5
Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео), фото-6
Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео), фото-7
Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео), фото-8
Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео), фото-9
Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео), фото-10
Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео), фото-11
Відкриття фан-зони у Тернополі: напівпусті трибуни та закритий туалет (фото, відео), фото-12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі