Тернопільські дитсадки влітку не закриватимуть – обіцяє влада (ВІДЕО)

«Закриватися садочки не будуть – вони будуть працювати». Усе буде зроблено таким чином, щоб дітей тимчасово розмістити або в іншу групу, або в інший сусідній садочок.

«Я вас дуже прошу: не поширюйте самі цієї інформації і не слухайте нікого про закриття садочків, тому що ніхто садочків не закриває. Там, де є необхідність провести ремонт, там він буде проводитися. Детальнішу інформацію в розрізі садочків вам надасть управління освіти. Я, на жаль, не маю. Тому що вони самостійно визначають потребу в тому, які садочки треба робити і в якій черговості», – наголошує міський голова Тернополя Сергій Надал.

Скільки тижнів потрібно для ремонту, Сергій Надал не повідомив. Але запевнив, що всім вихованцям дитсадків на цей час запропонують альтернативне місце в цих або інших закладах, - повідомляє ІНТБ.

«Закриватися садочки не будуть – вони будуть працювати. Якщо ремонт дозволяє садочку функціонувати, то він буде працювати. Якщо треба змістити, то буде зроблено таким чином, щоб оперативно дітей тимчасово розмістити або в іншу групу, або в інший сусідній садочок. Так як це було завжди», - запевнив міський голова.

Загалом, повідомив міський голова, на літо 2012 року запланували ремонт у 15 садочках Тернополя. Гроші на це виділяють виключно з бюджету міста, оскільки держава на відновлення дитсадків коштів не дає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі