У Тернополі директор колишнього ЖЕКу хоче забрати шафи у мешканців гуртожитку

Забрати шафи мешканців гуртожитку, що на Б. Лепкого в Тернополі, хоче керівник підприємства, що обслуговує житловий фонд (колишня назва ЖЕК). Галина Гевко погрожує мешканцям винести їхні шафи разом із закрутками, картоплею і мукою, якщо люди їх не заберуть самостійно.

- В нас в гуртожитку 9 поверхів, на 5 поверсі – 13 кімнат. Є кухня та кладовка, де люди тримають шафи з мішками картоплі, муки, а також закрутки, тому, що в одній кімнаті на 4 осіб нема де таке тримати, – скаржиться тернополянка Вікторія у міську раду, – директор “Благоустрій”, ПП Гевко Галина заявила: впродовж тижня забрати шафи, бо хоче забрати кімнату і поселити туда людину.

Жінка розповідає, що раніше підприємство пропонувало шафи перенести в підвал. Втім, як каже пані Вікторія, там нема світла, бігають миші, брудно всюди та із труб капає вода.

- Кожен раз ходити в підвал за закруткою людям не подобається, а на коридор не можна виносити шафи і тепер вона ні словечка не сказала про підвал, – продовжує жінка, – хоче шафи силою робочою сама повиносити, якщо цього не зроблять люди, досить того, ще й відкрито хамить, її не інтересує думка людей.

ДОБА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі